نمایش 1–20 از 85 نتیجه

فیلتر محصولات
فیلتر محصولات

آکوستیک

مرجع تخصصی تجهیزات آکوستیک استودیو :

برای استاندار کردن و یا کالیبراسیون یک اتاق استودیو نیاز به توجه به پارامتر های مختلفی میباشد که آکوستیک بخش مهمی در این قسمت دارد.

در واقع آکوستیک یک استودیو شامل تجهیزاتی مانند جذب کننده صدا _ انتشار دهنده صدا _ باس ترپ ها میشود . که هر بخش دارای گستردگی و پیچیدگی خاصی میباشند.

  • جذب کننده صدا از جمله ضروری ترین  تجهیزات آکوستیک است که باید برای آکوستیک سازی استودیو تهیه کنید. در حالت معمولی آلودگی صوتی زیادی در محیط وجود دارد که با حضور آن ها به هیچ وجه نمی توانید یک کار حرفه ای را تولید وضبط نمایید.
  • پخش کننده های صدا نوعی تجهیزات آکوستیک هستند که عموما از فوم طراحی می شوند و وظیفه پخش کردن صدا در محیط را به عهده دارند. پخش کننده های صدا دقیقا نقطه مقابل جذب کننده های صدا هستند که اجازه بازتاب صدا را نمی دهند . پنل های پخش کننده صدا از سلول های بسته ساخته می شوند و دارای ساختار محاسباتی خاصی هستند.
  • بیس ترپ ها وظیفه کاهش فرکانس های مزاحم را بر عهده دارند. به نوعی ذات بیس ترپ ها برای از بین بردن آلودگی های صوتی طراحی شده‌اند که در چند مدل معمولی و طرح دار، عرضه می‌شوند. در زوایا اتاق نصب میشوند.

ورق آکوستیک_ فوم شانه تخم مرغی _ باس ترپ_ ورق هرمی _ پنل آکوستیک _ چسب آکوستیک _ایزولاتور میکروفون _ پد اسپیکر مانیتور